6- بر روی عنوان جستجو در گروه ها کلیک کنید.تا گروه های درسی ارائه شده در ترم جاری به شما نمایش داده شود.

7- در صفحه باز شده شما می توانید 1 درس خاص را جستجو کنید،تا ساعت تشکیل آن را مشاهده کرده و در صورت تمایل اخذ کنید.برای این کار کافی است نام درس یا کد درس را وارد کرده دکمه جستجو را کلیک کنید.

همچنین در صفحه باز شده شما می توانید  گروه های درسی ارائه شده با یک استاد را جستجو کنید.برای این کار کافی است نام استاد را وارد کرده دکمه جستجو را کلیک کنید.

اما حالت عادی و توصیه شده این است که شما تیک دروس پاس نشده و دروس با ظرفیت پر نشده را بزنید و بر روی دکمه جستجو کلیک کنید.با این کار تمام دروسی که شما پاس نکرده اید و ضمنا ظرفیت آنها پر نشده به شما نشان داده می شود.

 

شما بایست تمام دروس اصلی پودمان مورد نظر خود را پیدا کرده تمامی آنها را اخذ کنید.

اگر تیک دروس پاس نشده را نزنید تمامی دروس رشته شما چه قبلاپاس کرده اید و چه افتاده اید یا اخذ نکرده اید به شما نشان داده می شود که تقریبا کار بی موردی بوده باعث سردرگمی شما می شود.

اگر تیک دروس با ظرفیت پر نشده را نزنید تمام گروه های درسی چه ظرفیت دار و چه ظرفیت تکمیل به شما نمایش داده می شود.با این کار شما می توانید یک درس با ظرفیت تکمیل را رزرو کرده تا درصورتی که کسی آن درس را حذف کرد و ظرفیت آن درس باز شد به انتخاب واحد شما اضافه شود.

8- برای اخذ هر درس کافی است بر روی کلمه اخذ سمت راست آن درس کلیک کنید.

9- همانطور که می بینید برروی صفحه قبل دروس اخذ شده شما قابل رویت است.

10- اگر واحد های اخذ شده شما مورد تاییدتان نیست و قصد حذف یک درس اخذ شده را دارید در مربع موجود درسمت چپ صفحه و روبروی درس مورد نظر کلیک کرده تا تیک بخورد سپس بر روی کلمه حذف دروس  انتخابی کلیک کنید.

11- اگر واحد های اخذ شده مورد تایید شما بود بر روی عنوان تایید نهایی دانشجو کلیک کنید.قبل از کلیک کردن این دکمه نهایت بررسی های خود را به عمل آورید .در صورت کلیک کردن این دکمه امکان تغییر در انتخاب واحد ندارید.

12- پس از تایید نهایی انتخاب واحد و کلیک کردن دکمه تایید نهایی دانشجو شهریه شما نمایش داده می شود.

13- پس از اتمام کار بر روی عنوان خروج کاربر بالای صفحه کلیک کنید.


 

صفحه قبل

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1390-6-29 20:00        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ