آیین نامه آموزشی
    

آیین نامه آموزشی واحد کارآمـوزی
هدف از كار آموزي، آشنايي دانشجويان از نزديك با كارهاي عملي و مسائل اجرائي مي باشد به طوريكه به آنها فرصت داده شود آموخته هاي خود را با عمل تطبيق وكمبودها ونواقص احتمالي را درك ودر رفع آن بكوشند.
برگزاري مطلوب دوره هاي كار آموزي علاوه بر آشنايي كار آموز با شرايط ، مشكلات و نياز هاي محيط كار مي تواند در معرفي قابليت هاي علمي ، درجه اعتبار و توانمنديهاي دانشجويان دانشگاه نقش تعيين كننده اي داشته باشد .به علت تنوع مراكز صنعتي وخدماتي در كشور و برخورد متفاوت و ناهمگون آنها با امر كار آموزي ، سرمايه گذاري بيشتري در راستاي افزايش راندمان كارآموزي در زمينه هاي مختلف ( سياستگذاري، برنامه ريزي دقيق و نظارت ...) مورد نياز است و بدين طريق است كه كسب اعتبار بيشتر در بخش هاي توليدي و خدماتي، جذب بيشتر فارغ التحصيلان در محيط هاي كاري ، افزايش قراردادها و همكاري هاي پژوهشي نائل خواهيم آمد. اين آئين نامه به منظور ساماندهي امر كارآموزي تدوين گشته است.
نظام ترمی
به اطلاع دانشجویان متقاضی اخذ واحد کارآموزی می رساند ارائه این درس در زمانی غیر از تابستان فقط به دانشجویانی مجاز است که حداکثر 12 واحد درسی (به جز درس کارآموزی) در آن نیمسال داشته باشند.
ضمنا ارائه واحد کارآموزی در تابستان منوط به فارغ التحصیلی در نیمسال بعد از آن است.
اگر دانشجویی برای نیمسال بهمن ماه نیز واحد درسی دارد اجازه اخذ کارآموزی را در تابستان قبل از آن ندارد.
نظام پودمانی
ارائه واحد کارآموزی به همراه آخرین پودمان به شرطی مجاز است که از تمامی دروس رشته مورد نظر فقط واحد های زیر باقی مانده باشد.
آخرین پودمان#واحد کارآموزی#یک درس افتاده از قبل یا یک دروس عمومی
لذا ارائه درس کارآموزی به همراه پودمان آخر و چند درس عمومی امکان پذیر نیست.

تاریخ آخرین بروزرسانی   :  1390-5-2 10:17        برو بالای صفحه نسخه قابل چاپ